Föld napja Vezekényen / Deň Zeme vo Vozokanoch

Vezekényiek, fogjunk össze és közösen takarítsuk meg a vízpartot, a bicikliút mentét, falunk közterületeit. Találkozzunk 2018 április 21-én szombaton reggel a legújabb, piros hídnál (Fehér Duna), a régi óvodánál. Zsákokat biztosítunk, de metszőollót, gereblyét, fűrészt és egyéb segédeszközt hozhattok magatokkal. Tegyük szebbé, tisztábbá környezetünket, hívjátok meg falubéli ismerőseiteket, barátaitokat is.

Vozokančania, spojme sa a spolu budúcu sobotu, 21. apríla 2018, pozbierajme smeti pri cyklotrase a v parku, vyčistime breh Čiernej vody. Zraz dobrovoľníkov je o 8:00 pri novom, červenom moste blízko starej materskej školy. Vrecia zabezpečíme, ale budeme radi, ak so sebou prinesiete hrable, pílu, nožnice a iné pomôcky. Spravme spolu prvý krok pre čistotu nášho okolia, a pozvime aj našich priateľov z dediny.

Skúste si pozrieť

Mikuláš v obci

Jön a kedves öreg Télapó! 🎅🏻 👉🏻 December elsején a vezekényi kultúrházban 14:00-kor kezdetét veszi ...