Preskočiť na obsah

OZNAM-KÖZLEMÉNY

Zverejnené 4.3.2022.

OZNAM

Odbor krízového riadenia MV SR vydal pokyn aby obecný úrad nahlasoval počty ubytovaných utečencov z Ukrajiny za svoju obec na základe informácií, ktoré im dodajú poskytovatelia ubytovania.

Starosta obce Vozokany vyzýva občanov obce a subjekty na území obce, ktoré poskytnú ubytovanie utečencom, aby túto skutočnosť a počet ubytovaných nahlásili na obecný úrad denne do 9:00 hodiny na tel. číslo: 0907350539.

KÖZLEMÉNY

A Szlovák Köztársaság Belügyminisztériumának Válsághelyzeteket Kezelő Osztálya utasítást adott ki, hogy a helyi községi hivatal köteles bejelenteni az Ukrajnából érkező háborús menekültek létszámát.

Vezekényi Község polgármestere kéri lakosainkat, illetve az egyéb, szállást biztosító szervezeteket, akik menekülteket fogadnak be, hogy a menekültek létszámát naponta reggel 9:00 óráig jelentsék be a községi hivatalba a következő telefonszámra 0907350539.